VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST:
E-sigaretide kaubandus interneti kaudu Eestis on keelatud. Võtke meiega ühendust ning meie saame abiks olla toodete soetamises.
KKK
HNB – tubaka või tubakavaba materjalide kuumutamise süsteem, mis on mõeldud 18+ suitsetajatele. Tehnoloogia põhineb tubaka/tubakavaba segu kuumutamisel, mitte põlemisel. Meie seadmed töötavad ainult stikidega suurusega 7.5 mm x 45 mm.
MIS ON TUBAKA KUUMUTAMISE SÜSTEEM (HeatNotBurn System)?
Kuidas töötavad HNB seadmed?
Selleks, et kasutada seadet on vaja:

  1. Asetada stik hoidjasse. Vajutada nuppu ja hoida seda niikaua, kui üks valgusdioodidest hakkab katkendlikult vilkuma ja seade hakkab vibreerima.
  2. Oodata eelkuumutamise lõppu: see lõppeb 20 sekundi pärast peale seade sisselülitamist. Siis stiksmoker hakkab vibreerima ja selle peal pidevalt hakkavad põlema kõik indikaatorid.
  3. Nüüd seade on valmis kasutamiseks. Stiki kuumutamine toimub 5:30 minuti jooksul. Peale seda kuumutamine lülitub välja automaatselt.
Kuidas puhastada HNB seadet?
Ärge puhastage seadet kohe peale kasutamist. Oodake vähemalt 5 minutit. Võtke stikidehoidjat küljest ära – seda peab tegema enne igat puhastamist. „Hügieenilise protseduuri" viiakse läbi kasutades spetsiaalset harja, mis kulub seade komplekti.

Mõnikord hoidjasse jääb stikiosa. Seda väljavõtmine on suhtelist kerge. Võtke puhastusharjast konks välja ning asetage see hoidjasse. Keerutades konksu ja liigutades selle üles-alla vabastage hoidjat sisust. Kinnitage tulemust puhastuspulgaga: pange see puhastuslahusesse ning kasutage pulga hoidja puhastamiseks veel korra.
Milline on vahe HNB seadmetel ja tavalistel sigarettidel?
HNB – see on uus võimalus kasutada tubakat. Tubakas või tubakavaba segu kasutamise protsessis ei põle, vaid kuumeneb. Tarbija hingab aurud sisse, mida tekitab seade, aga tavaliste sigarettide puhul oleks aurude asemel suits.
Kas maitse erineb tavalise sigareti maitsest?
Võrreldes tavaliste sigarettidega HNB ei põleta tubakat, vaid kuumutab seda. See aitab tunda tubaka maitset ilma kõrvalise ebameeldiva lõhnata, mida kaua ei saa tuulutada välja.
Kas heat-not-burn seadmed töötavad tavaliste sigarettidega?
Ei. HNB ei ole selleks ette nähtud. Sellega kokkusobivad tubaka või tubakavabastikid, mis on spetsiaalselt HNB jaoks ette nähtud.
Kas erineb heat-not-burn kasutamise protsess tavalisest suitsetamisest?
Suures pildis – mitte. Seadmesse asetatakse stik (tubaka või tubakavaba), tõstetakse seade suu juurde ning „tõmmatakse sisse" – samamoodi nagu tavalisel suitsetamisel. Vahe on selles, et JOUZ seadmete kasutamise protsessis on olemas ranged ajalised/hulgalised raamid – 5:30 minutit või 14 tõmbamist, teised HNB mudelid võivad sellest erineda.
Kas see seade on e-sigarettidega (vape-ga) sarnane? Milles on vahe?
Tehniliselt, jah. Mõlemad seadmed on suitsuvaba ehk kasutamise ajal pole põletamise protsessi, vaid kuumutamine. Jämedalt öeldes, HNB seade on modifitseeritud e-sigarett. Vahe on selles, et vape-is tubakat ei kasutata. E-sigarett töötab aromatiseeritud vedeliku (nikotiini või nikotiinivaba) kuumutamisel ning selle auruks muutmisel. HNB seadmetes kasutatakse stike, mis on tehtud tubaka (nikotiiniga) põhjal või tee lehtede (nikotiinivaba) põhjal.
Kas on olemas JOUZ seadmetele tootjapoolne garantii?
Meie pakume 12-kuulist garantii enda toodetele. Samuti meie pakume klientidele mugava ja kergesaadava toe.
Kas peab laadima JOUZ seadmeid? Kui pikalt töötab seade ühe laadimisega? Kui tihti peab seadet laadima?
Jah, seadet on vaja laadida. Selleks koos seadmega on komplektis USB-juhe. Täislaadimist piisab 10-40 kasutamisseanssidele (sõltuvalt mudelist). Selleks, et akut laadida pistke USB-juhe USB-porti ning pange 220 adapter külge või arvuti USB-pesasse. Laadimine kestab keskmiselt 1-3 tundi ning seda saab kontrollida valgusdioodide indikaatorite abil nupu peal, mis asetseb stiksmokeri esiküljel. Samuti nupp aitab hinnata aku seisundit. Selleks on vaja nupule vajutadaning kohe seda lahti lasta.
Kas heat-not-burn seadme kasutamise protsessis tekib tuhk?
Ei, kuna põletamist ei toimu.
Kuhu utiliseerida kasutatud stikid?
Tuhatoosi, prügikasti.
Kas Teie seade läks katki või vajab kapitaalset puhastust?
Pole probleemi, pöörduge meie poole helistades numbril +3725279511võikirjutades e-postile info@sticksmoke.ee
Kus täiskasvanud suitsetajad saavad soetada suitsuvaba seadmed?
Teie saate vaadata poodide kaarti osas „Kontaktid".
Meie pidevalt laieneme.
E-smoke OÜ
Registrikood:
12159697
KMKR nr:
EE101649470
Virbi 4 - 137, Tallinn, Harjumaa,
13622
Tel. +372 5279511
info@sticksmoke.ee
KONTAKTID:
Made on
Tilda