NIKOTIINIVABASTIKID
HEALCIER
Esitame Teile täiesti uus stikide liik, mida saab kasutada Heat-Not-Burn süsteemides Jouz ja IQOS.

Healcier – stikid, millistes traditsioonilise tubaka asemel on musta ja rohelise tee lehed, mille tõttu stikid ei sisalda nikotiini ning nad on vähemkahjulikum alternatiiv nikotiinisisaldusega toodetele.
UURIMUSED JA ARENG
Healcier toodab alternatiivvariandid tubakatoodetele. Firma ei peata saavutustel ning jätkab uurimisteläbiviies ja toodab uusi lahendusi. Sellesse tegevusse panustab Healcier miljoneid dollareid selleks, et mitte lihtsalt rahuldada oma tarbijate vajadusi, vaid pakkuda nendele midagi paremat.
Rahvusvahelised teaduslikud uurimised
Uurimisgrupid, mis töötavad Healcier firmas, näevad vaeva paljudes riikides. Uurimiste ja töötluste peakeskus asub Inglismaal,Southamptonis. Firma teeb koostööd paljude tuntud teaduritega ning viib läbi uurimised, mis puudutavad palju aspekte (sh molekulaarbioloogias, keemias ja toksikoloogias
HOOLIKAS TESTIMINE
Enne seda, kui toode jõuab masstootmisele, Healcier kasutab mitmeastmelist testimist kasutades innovaatilisi teaduslikke meetodeid ja tehnoloogiaid. Testimise käigus hinnatakse kõik parameetrid, mis on seotud stikide mõjutamisega inimese organismile ja ühiskondlikule tervisele:

  • auru koostis, mis tekib seadmetes stikide kasutamise tõttu;

  • toodete kasutamisviisid;

  • auru mõjutamine rakudele;

  • riskid.

See on vajalik, et toodang vastaks rangematele standardi nõuetele ja ohutusele.
INNOVAATILINE TEHNOLOOGIA: KUUMUTAMINE ILMA PÕLEMISETA

Healcier stikid kasutatakse suitsuvaba seadmetes, mis töötavad heat-not-burn (kuumutamine ilma põlemiseta) tehnoloogial jatekitavad hästi lõhnava auru ning suudavad saada täisväärtuslikuks alternatiiviks sigaretidele. Stikid – taimsed produktid ilma tõrva ja nikotiinita, mis saavad anda põlemisefekti nautida ilma reaalse põletamiseta ja tervisele riskideta.
Mentool
Mentooli armastatakse kirjeldamatu värskuse tundmise pärast. Samuti annab ta jahutuseefekti, mille tõttu muutub ta heaks asenduseks nikotiinisisaldusega toodetele.
Mustikas
Vabastage ennast nikotiinisõltuvusest ümbritsedes ennast mõnusa marja lõhnaga!
Tavaline
Taimsed ekstraktid imiteerivad tubaka maitset, mille tõttu loobuda nikotiinisisaldusega toodetest on lihtsam! Teie saavutate sama rahuldamist nagu peale tavalise suitsetamise.
Tsitruselised
See on suurepärane kombinatsioon tsitruseliste värskusest ja tee lõhnast. Stikid annavad hingamisele värskust ning võimaldavad tubakast loobuda vähendades haigestumisriski.
Kohv
Pehme, tasakaalustatud aroom koos värske hommikukohvi nootidega ei anna mitte ainult meeldivat maitset, vaid tundub olevat ka suurepärane alternatiiv tubakatarbimisele.
Healcier stikide iseloomustus
TEHNOLOOGIAD

Healcier stikide koostis:
polüuretaaniline (TPU) kile toidu otstarveks;
toidupaber taimsetest kiududest;
täitematerjal musta tee lehtedest.Kokkusobivus
Healcier stikid sobivad kõikide seadmetega kokku, mis on müügis meie leheküljel.
100% naturaalsed koostisosad
Innovaatiline toode
5 maitset
Ilma nikotiinita
Ilma tubakata
E-smoke OÜ
Registrikood:
12159697
KMKR nr:
EE101649470
Virbi 4 - 137, Tallinn, Harjumaa,
13622
Tel. +372 5279511
info@sticksmoke.ee
KONTAKTID:
Made on
Tilda